Formy płatności

Za zakupy w naszym sklepie możesz zapłacić wybierając jedną z następujących form płatności:

Przelew na konto bankowe - Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Pobranie - zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze towaru. Ta metoda płatności wiąże się z wyższą o 5 zł opłatą za realizację dostawy, która nie występuje w przypadku innych form płatności.

Przelewem online- najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty w formie płatności elektronicznej. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności elektronicznej obsługiwanej przez Bluemedia za pośrednictwem platformy Shoper, gdzie zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

Raty - Alior Bank raty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.

Bluemedia za pośrednictwem Shoper płatności obsługuje bezpieczne transakcje:

ePrzelewy:

 

 


Więcej na temat płatności przeczytasz w regulaminie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl