O firmie

O nas

 Siju jest zupełnie nową firmą z ćwierć-wieczną tradycją… Jak to zrobiliśmy?

 Po seriach upadków z powodu rozsypanych koralików, wbitych w stopy bigli, karabińczyków i łapaczek oraz zaplątanych wokół szyi sznurów kamieni i łańcuchów- zdecydowałam, że nigdy nie pójdę w ślady rodziców… studiowałam socjologię, prawo, zostałam cukiernikiem, kucharzem, szefem kuchni a odziedziczoną chęć tworzenia rzeczy nietuzinkowych rozwijałam w kierunku artystycznego zdobienia tortów. Równie szybko zrozumiałam, że z przeznaczeniem nie wygram.

 … I oto pojawiła się Siju- czyli ja, z chcąc-nie chcąc wrodzoną miłością do tworzenia biżuterii, opartej na tradycji rodzinnej ale w nowoczesnej odsłonie; nie podążająca za modą lecz pragnąca tworzyć klasykę, której każdy nada osobiste znaczenie i prawdziwą wartość, a ona doda mu pewności siebie, uroku, elegancji, lub po prostu będzie małą lecz radosną cząstką życia codziennego.

 Biżuteria autorska Siju skomponowana została głównie z kamieni półszlachetnych, drewna egzotycznego, srebra, naturalnych pereł, muszli i koralowca. Wybór materiałów nie jest przypadkowy, surowce te wykorzystywano w jubilerstwie od wieków i poza funkcją ozdobną spełniały rolę symboli religijnych i amuletów a także stanowiły o statusie społecznym. Uważamy, że powrót do korzeni niezależnie od dziedziny stanowi solidny fundament dla nowych trendów a sposób, w jaki zdobimy ciało odzwierciedla naszą wolność.

 Siju wyróżnia niepowtarzalność wzorów oraz krótkie serie kolekcji, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że jesteś jednym z niewielu posiadaczy wybranego modelu rękodzieła. Każdy wzór został zaprojektowany i wykonany ręcznie w Polsce.

 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biżuterii damskiej, męskiej i religijnej stworzonej przez Siju!

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl